CÍM

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

TELEFON

+36 1 460 6810

E-MAIL

sosziroda@sosz.hu

Januári hazai és nemzetközi versenynaptár

eblogo

Gyorskorcsolya Európa-bajnokság Debrecenben, Vízilabda Európa-Bajnokság Budapesten, Kézilabda Európa-bajnokság és még sok érdekes sportesemény az idei év januári kiemelkedő hazai és nemzetközi sporteseményei között. A sportnaptárunkban a január sportműsorral ismerkedhetnek meg:

Január:

4–5. GYORSKORCSOLYA. Országos bajnokság, Budapest
4–12. DARTS. BDO-világbajnokság, London
4.–II. 9. KÉZILABDA. EHF-kupa, nők, csoportkör
5–17. AUTÓSPORT. Dakar rali, Szaúd-Arábia
7. JÉGKORONG. Bajnokok Ligája, férfiak, elődöntő, 1. mérkőzések
9–12. VÍVÁS. Világkupaverseny, párbajtőr, férfiak, Heidenheim
9–22. GYORSKORCSOLYA. Ifjúsági téli olimpia, St. Moritz
9–26. KÉZILABDA. Európa-bajnokság, férfiak, Ausztria, Norvégia, Svédország
10–12. ASZTALITENISZ. Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzések
10–12. GYORSKORCSOLYA. Európa-bajnokság, Heerenveen
10–12. JÉGKORONG. Kontinentális Kupa, férfiak, négyes döntő, Vojens
10–12. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Négy kontinens bajnokság, Montreal
10–12. VÍVÁS. Grand Prix-verseny, kard, Cancún
10–12. VÍVÁS. Világkupaverseny, tőr, férfiak, Párizs
10–12. VÍVÁS. Világkupaverseny, tőr, nők, Katowice
11. EVEZÉS. Ergométeres Európa-bajnokság, Prága
11–12. DARTS. Magyar Darts Napja, Szuperbajnoki döntő, Budapest
12. KERÉKPÁR. Cyclo-cross országos bajnokság, Kecskemét
12–26. VÍZILABDA. Európa-bajnokság, Budapest
13–18. CURLING. Világbajnoki kvalifikációs verseny, Lohja (Finnország)
14. JÉGKORONG. Bajnokok Ligája, férfiak, elődöntő, visszavágók
14–15. ÚSZÁS. Bajnokok sorozata, Sencsen
15–17. ASZTALITENISZ. Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzések
16–19. LOVASSPORT. Nemzetközi díjugrató és fogathajtó világkupaverseny, lovastorna mesterverseny, Lipcse
16–22. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Ifjúsági téli olimpia, Lausanne
17. JÉGKORONG. Erste Liga, az alapszakasz vége
18. CSELGÁNCS. Magyar Kupa, Cegléd
18–19. JÉGKORONG. Magyar Kupa, férfiak, négyes döntő, Miskolc
18–19. SPORTLÖVÉSZET. Európa-bajnoki válogatóverseny, puska-pisztoly, Budapest
18–19. ÚSZÁS. Bajnokok sorozat, Peking
20–26. MŰKORCSOLYA. Európa-bajnokság, Graz
20.–II. 2. TENISZ. Grand Slam-torna, Australian Open, Melbourne
21. JÉGKORONG. Erste Liga, a középszakasz kezdete
22–26. ASZTALITENISZ. Csapat olimpiai világselejtező, Gondomar (Portugália)
23. KOSÁRLABDA. Európa-kupa, nők, a nyolcaddöntő kezdete
23–25. CSELGÁNCS. Grand Prix, Tel-Aviv
23–26. AUTÓSPORT. Monte-Carlo rali, a vb 1. futama, Monaco
24–26. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Európa-bajnokság, Debrecen
25. ATLÉTIKA. World Indoor Tour, Boston
25. LABDARÚGÁS. OTP Bank Liga, NB I, a tavaszi szezon kezdete
25–26. SPORTLÖVÉSZET. Futócél országos bajnokság, 10 m, Szentendre
25.–III. 8. KÉZILABDA. Bajnokok Ligája, nők, középdöntő
26. SAKK. Női világbajnokság, Sanghaj/Vlagyivosztok
28.–II. 2. ASZTALITENISZ. World tour Platinum, 1. állomás, Magdeburg (Németország)
29.–II. 1. ÖTTUSA. Nemzetközi fedett pályás olimpiai ranglistapontot adó verseny, Budapest
30.–II. 4. CURLING. Vegyes páros országos bajnokság, Budapest
31. ATLÉTIKA. World Indoor Tour, Karlsruhe
31.–II. 2. DARTS. PDC Masters, Milton Keynes
31.–II. 2. GYORSKORCSOLYA. Négy kontinens bajnokság, Milwaukee