
Államtitkári látogatás a SOSZ elnökségi ülésen
A Sportegyesületek Országos Szövetsége elnökségi ülésének vendége volt Kálnoki-Kiss Attila, a Belügyminisztérium sportért felelős államtitkára, akivel a legfontosabb közös feladatainkról egyeztettünk. Hajrá, magyar sportegyesületek,




