Sikeres volt a küldöttgyűlés

A Magyar Sport Házának I. emeleti, nagy tanácstermében lezajlott a Sportegyesületek Országos Szövetségének – tisztújítással egybekötött – soros küldöttgyűlése.

A precízen előkészített napirendek mindegyike egyhangú szavazással ment át. A tisztújítás eredményeképpen a SOSZ régi-új elnöke dr. Deutsch Tamás lett. Az elnökség tagjai: Czerpán István, Horváth Norbert, dr. Kovács Antal, Markovits László, Mátyás Gábor, Nagy József, Nyíri Zoltán, Őze István, Sámuel Botond, Ujhidy Tibor. A felügyelő bizottság tagjai: Hausz Gyula, Nattán György, Szalai Miklós; a három tag Szalai Miklóst választotta meg a bizottság elnökéül.

A részletes beszámolóval hamarosan jelentkezünk.

Írta: Sz. I.