A Sportegyesületek Országos Szövetsége elnökségi ülésének vendége volt
Kálnoki-Kiss Attila, a Belügyminisztérium sportért felelős államtitkára, akivel a legfontosabb közös feladatainkról egyeztettünk.
Hajrá, magyar sportegyesületek, hajrá, magyar sport!




